Verkeershinder door werk aan de Erasmusweg start maandag 11 maart
Werkzaamheden
De gemeente Den Haag vernieuwt tussen 11 maart 2019 en medio 2020 de Erasmusweg. Tijdens de werkzaamheden is steeds een deel van de weg afgesloten voor al het verkeer. Vanaf 11 maart tot 26 augustus werken we tussen de Loevesteinlaan en de Moerweg. Hierdoor krijgt u te maken met omleidingsroutes en extra drukte op de weg.
Bereikbaarheid
Verschillende lokale omleidingsroutes houden uw buurt bereikbaar. Bekijk de omleidingsroutes op www.denhaag.nl/erasmusweg.
Contact met projectteam
Heeft u vragen over uw situatie, opmerkingen of klachten? Stuur ons een e-mail en wij zorgen voor snelle beantwoording.
Vanaf maandag 4 maart tot en met maandag 15 april is er iedere week spreekuur van 15.00 tot 16.30 uur in wijkwinkel
Bij Betje, Betje Wolffstraat 181. U kunt zonder afspraak binnenlopen. Na 15 april is het spreekuur om de twee weken.
Communicatie op maat
Wilt u uw bezoekers, medewerkers, klanten of leveranciers informeren over de werkzaamheden aan de Erasmusweg? Op www.denhaag.nl/erasmusweg vindt u handige middelen die u in uw communicatie kunt gebruiken. Wilt u gedrukte exemplaren van de twee posters ontvangen? Stuur dan een mail naar
erasmusweg@denhaag.nl.
Volg het project en stel uw vragen via:
· Facebook.com/Erasmusweg070
· Twitter.com/Erasmusweg070
· WhatsApp: 06 – 30 87 74 80
Kijk voor meer informatie op www.denhaag.nl/erasmusweg of lees
hier onze laatste nieuws.